top of page

O NÁS

DSC_0565-7.jpg

Hudba konzervuje vzpomínky

 Na svatebním poli působíme od roku 2018, ale hudbě se věnujeme už přes třináct let. Na nezapomenutelných vzpomínkách spolupracujeme s nejlepšími v oboru (Svatby s Terezou, Boutique Weddings, Wedding Factory, Oui Boutique...). Za pět let na této "scéně" jsme odehrály přes 100 svateb, např. pro fotbalového reprezentanta Patrika Schicka, hollywoodského herce Davida Lima, nebo herce Jakuba Štáfka a rády zpříjemníme veselku i Vám. Máme všechny potřebné zkušenosti, abychom vytvořily bezchybnou party a Vy jste se už nemuseli o nic starat. Naše mise je odjet za spokojených úsměvů a rozprouděné zábavy.

Twins

Simona a Alex Denisa Katzer

Občas na obřadech brečím dojetím

Simi

zpěv, rytmika

Alex o Simoně: "Je o tři minuty starší, zajímá se o horoskopy a všem kamarádkám chce vždycky vyložit tarot. :D Má ráda oldschool hip-hop a nepohrdne výletem do okolí Berounky. Hrát svatby byl její nápad. Dostala řidičák dřív než Alex. Nechala si na Tenerife ostříhat vlasy na krátko, i když španělsky uměla jen deset slov. Má pečovatelskou povahu. Občas brečí na cizích svatbách a hrát na veselkách bere jako práci za odměnu..."

20_svatba_web-2_edited.jpg

Zahraju, co Vám na očích uvidím

Alex Denisa 

zpěv, kytara

Simona o Alex: "Narodila se jako Denisa, ale nikdy se se svým jménem nesžila, a proto se přejmenovala na Alex. Přezdívku Saša ale nesnáší :D. Hraje na kytaru, jak akustickou, tak elektrickou. Její oblíbený měsíc je srpen. Miluje americkou angličtinu. Ráda jezdí po Praze na Rekolech a zbožňuje prosecco!"

Myslíme na každý detail

Jsem třetí sestra dvojčat a od léta roku 2021

pomáhám Simi & Alex s bookingem.

Veškerá komunikace od poptávky po detaily

jde tedy přese mě. Ráda Vám ale domluvím

osobní schůzku s holkami, abyste se ještě

před svatbou potkali a popovídali o vašich

konkrétních představách.

Neváhejte se mi kdykoliv ozvat.

59552301_10213063110761871_655695219513098240_n_edited_edited.jpg

Renata Třeštíková

manažerka

604-912-127

bottom of page