top of page
Svatby

HLAVNÍ NABÍDKA

Čekali jste celý život, proč si nevybrat to nejlepší?

IMG_1556.HEIC

Hudba k obřadu

Zahrajeme vám na váš příchod, podbarvíme atmosféru prvního polibku (také předávání prstýnků a podpisů), pozvedneme zdlou-havé gratulace veselými či emotivními písněmi dle vašeho přání a nakonec obřad ukončíme písní na špalír. Pokud si přejete a je to v našich silách, naučíme se vaší milovanou píseň.

DSC_0548-2.jpg

Akustický set

Pokud máte rádi akustické verze světových evergreenů, jsme to, co hledáte! :-) Máme široký repertoár pečlivě vybraných písní od 50. let po současnost (Elvis, Beatles, Madonna, Abba, Ed Sheeran...) v decentně zpracovaných aranžích. Délka vystoupení je 1x 45 min - 3x45 minut.​

Snímek obrazovky 2023-12-12 v 20.53.13.png

Party set

Když se setmí a je potřeba party trochu rozjet, vytáhneme z rukávu eso jménem party set. :-) Jedná se o živý zpěv s doprovodem reprodukované hudby. Show je unikátní v tom, že se odehrává mezi hosty, nebo přímo ve víru party, na tanečním parketu (viz záložka ukázka).

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

20_svatba_web-1-2.jpg

Trio / kvartet

V případě zájmu je možné přizvat kolegy do tria, či kvartetu. Jedná se o: houslistu Adama, bubeníka Štěpána, el. kytaristu Samuela, či zpěváka a kytaristu v jednom, Vláďu.

DJ Set

DJ set

Pokud si nechcete na svou svatbu zvát DJe i kapelu, nabízíme k dispozici náš DJ set - nejedná se o klasické DJs, ale lze využít naší aparatury na místě a pustit vaše oblíbené songy, nebo náš osvědčený playlist, který rozhýbe večerní zábavu. Vhodné jak na party, tak na podkres k hostině aj. Simi je celou dobu na místě a hlídá, aby party měla dobrý směr :) 

_aqb-01826.jpg

Půjčení aparatury

Pokud máte větší svatbu a nechcete nic nechat náhodě, nabízíme půjčení

aparatury / mikrofonů na proslovy či svatební hry.

(výhradně pro klienty, kteří si objednají službu z hlavní nabídky)

making Cocktail
Soukromé oslavy

FIREMNÍ VEČÍRKY

Rády zahrajeme na eventu vaší společnosti.

Napište naší manažerce Renče a ona se vám co nevidět ozve zpět.

 

EU: +420 604 912 127 (Renata)

US: +1 (714) 510 7593 (Lucy)

katzertwins@gmail.com

bottom of page